Kapat
Anker
Donanım 631 0

Anker İlk MFi Onaylı IPhone 11 Flash’ını Duyurdu!

Popüler USB şarj şirketi Anker, mobil fotoğrafçılığınızın aydınlatmasını geliştirecek olan yepyeni bir iPhone aksesuarına sahip. iPone 11’e lightning konnektörü ile bağlanan bir LED flaş.

Anker’ın yeni ürünü, bu ayın erken tarihlerinde 9to5Mac raporunda, yeni çıkacak flaş aksesuarlarının Apple’ın iPhone için üretilen (Mfi) programında lisanslanacağını onaylıyor. Görülüyor ki Anker piyasadaki bu flaşlardan birine, belki de ilkine sahip. Eskiden de iPhone için harici flaşlar vardı, ancak Mfi programının bir parçası değillerdi. Bu da, bu harici flaşların iPhone’un flaş ve kamera uygulaması gibi Apple’ın ana donanımı ve yazılımıyla uyum sağlayamadığı anlamına geliyor.

 

 

Anker’ın açıklamasına göre, yeni flaş ürünleri gelecek ay itibariyle internet siteleri ve Amazon’dan satışa sunulacak. Ürün 49.99 dolar, iPhone 11 ve iPhone 11 Pro bu ürünü tanıyabilsin ve hem ana kamera uygulaması hem üçüncü parti uygulamalarından flaşı tetikleyebilsin diye özgün bir Apple aksesuarı olarak üretildi.

Anker tek şarjda 10.000 çekim yapabilmekle kalmayıp yerleşik flaşın iki katı uzaklığa ve dört katı parlaklığa ulaşabildiğini söylüyor. Yanında çıkarılabilir difüzör de bulunuyor.

Kaynak: 
https://www.theverge.com/2019/12/27/21038157/anker-iphone-11-pro-led-flash-mfi-available-now-pricing-release-date/

{editor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir