Kapat
Haberler 673 0

Dell, Ofis Ve İşyeri İçin İki Yeni 4K Monitör Çıkarıyor!

Dell, çalışanların yaratıcılığını ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmak amacıyla tüm bilgisayar monitörlerini CES 2020’den öncesinde güncelledi. İşte o monitörler.

Yeni Dell UltraSharp 43 4K U4320Q

Çalışanların dört adet bilgisayara bağlanabilmelerini ve her bilgisayardaki içeriği aynı anda görüntülemelerini sağlayıp üretkenliklerini üst düzeye çıkarıyor. Bu yeni monitör, yüksek çözünürlükteki çoklu monitörlere ihtiyaç duyan finans ve mühendislik çalışanları için de çok ideal.

U4320Q, aynı zamanda dünyanın ilk yüksekliği ayarlanabilir 42,5 inç 4K monitörü ve cihazın USB-C bağlantısı 90W’a kadar güç sağlayabiliyor.

Dell’in UltraSharp 43 4K U4320Q monitörünü almak isteyenler için, Ocak ayı sonunda 1.049 dolardan başlayan fiyatlarla satışa çıkacak.

 

 

 

Dell 86 4K C8621QT Dokunmatik Monitör

Şirket, ikinci olarak işyeri işbirliğini kolaylaştırmaya yardımcı olmak amacıyla yeni Dell 86 4K Etkileşimli Dokunmatik Monitör C8621QT’yi duyurdu.

Bu yeni 85,6 inç etkileşimli dokunmatik ekran, 4K UHD çözünürlük, 20 noktalı çoklu dokunma ve USB-C bağlantısı sunuyor. Dell, her boydan kullanıcıya uygun olması için, özel Ekran Bırakma özelliğini de eklemiş.

Dell 86 4K Etkileşimli Dokunmatik Monitör C8261QT, bu yıl Nisan ayında piyasaya sürülecek ve cihaz hem işletme hem de eğitim alanı marketlerine hitap edecek. Fiyatı ise henüz bilinmiyor.

Yakın zamanda Samsung da oldukça yenilikçi bir oyuncu monitörü duyurmuştu. İncelemek için tıklayın.

 

Kaynak: 
https://www.techradar.com/news/dell-is-launching-two-huge-new-4k-monitors-for-the-office-or-workplace/

{editor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir