Kapat
Android 530 0

Samsung Galaxy S20 Beklenenden 9 Yıl Erken Çıkıyor Olabilir!

Sızdırılan bilgilere göre Samsung Galaxy S20 serisi beklenenden dokuz yıl daha erken geliyor olabilir.

Schnailcase’in kurucusu tarafından atılan bir tweet ile sızdırılan bilgilerde telefonların isimleri ve ekran boyutları var.

Bu kesin olmayan söylenti daha da ilginçleşiyor. Samsung, başlangıç segmenti olarak Galaxy S20e çıkarmayacak. Bunun yerine Güney Koreli şirket, Galaxy S20 ile başlayıp, üst segment olarak Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra’yı sunacak.

 

 

Şirket, Galaxy S10 serisi için en düşük segment olarak Galaxy S10e ve en yüksek segment olarak da Galaxy S10 5G olmak üzere (S10 serisinin geri kalan telefonlarından biraz daha geç piyasaya sürüldü) piyasaya toplam dört cihaz çıkarmıştı.

Galaxy S20, 6.2 inç ekran ve daha az rafine bir tasarıma sahip ve Galaxy S10e deneyimini yansıtan, daha ucuz bir fiyatla yeni temel model olarak kalması planlanmış. Sonrasında, Galaxy S20 Plus 6.7 inçlik ekranla hem S10 hem de S10 Plus’ın yerini alacak. Üstün Samsung deneyimi yaşamak isteyenler içinse Galaxy S20 Ultra 6.9 inçlik bir ekranla serinin en tepesinde duracak.

Her ne kadar beklenmedik olsa da, S10’dan S20’ye atlamak gibi durumlar duyulmamış olaylar değiller. Ne de olsa Microsoft bir hiçten Windows 10’a, Apple, iPhone9’a atlamıştı.

Kaynak: 
https://www.techradar.com/news/forget-galaxy-s11-the-galaxy-s20-ultra-may-be-samsungs-new-flagship-phone/

{editor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir